Kontakt os! Vi vil gerne høre fra dig

Hvis du har spørgsmål, forslag eller vil høre mere om OMBOLDs arbejde, kan du kontakte os på ombold@ombold.dk. Kontaktoplysninger på medarbejdere ser du herunder. (Hvis du vil vide, hvem der er hvem, kan du se det her)

MARTIN S. PEDERSEN, Sekretariatsleder
Martin@ombold.dk Tlf.61281149

LENE KNUDTZEN, Projektchef
Lene@ombold.dk Tlf. 61287229

THOMAS HYE-KNUDSEN, projektleder AsfaltLiga
Thomas@ombold.dk Tlf. 60860468

TEA SYLVEST, dokumentation og viden
Tea@ombold.dk Tlf. 26148454

RIKKE SPARVING, landstræner og idrætskonsulent
Rikke@ombold.dk Tlf. 28776883

ASTRID JAKOBSEN, foreningskonsulent
Astrid@ombold.dk Tlf. 20954923

KRISTIAN VINCENTS, træner
Kristian@ombold.dk Tlf. 26117382

JENS TAGE NIELSEN, administrationsmedarbejder
Jens@ombold.dk

Vi har sekretariat på Kofoeds Skole i København

Kofoeds Skole
Holmbladsgade 120
2300 København S