KONTAKT

Her finder du kontaktoplysninger på
medarbejdere i OMBOLDs sekretariat. 

OMBOLDS SEKRETARIAT

HAR DU SPØRGSMÅL?

Martin S. Pedersen, Direktør

Telefon: (+45) 61 28 11 49
Mail: martin@ombold.dk
HAR DU SPØRGSMÅL?

Camilla Aavang Poulsen, Projektchef

Telefon: (+45) 30 29 17 89
Mail: camilla@ombold.dk
HAR DU SPØRGSMÅL?

Rikke Sparving, Aktivitetsansvarlig og landstræner

Telefon: (+45) 28 77 68 83
Mail: rikke@ombold.dk
HAR DU SPØRGSMÅL?

Astrid Jakobsen, Projektleder og stævneansvarlig

Telefon: (+45) 20 69 35 26
Mail: astrid@ombold.dk
HAR DU SPØRGSMÅL?

Fie Biehl Rotheisen, Frivilligkoordinator

Telefon: (+45) 20 90 18 36
Mail: mail@ombold.dk
HAR DU SPØRGSMÅL?

Andreas Iversen, Idrætskonsulent

Telefon: (+45) 20 90 14 31
Mail: andreas@ombold.dk
HAR DU SPØRGSMÅL?

Mark Hilaire, Idrætskonsulent

Telefon: (+45) 61 35 95 34
Mail: mark@ombold.dk
HAR DU SPØRGSMÅL?

Troels Didia Balling, Træner

Mail: troels@ombold.dk
HAR DU SPØRGSMÅL?

Temmi Dencker Vesterberg, Træner

Mail: temmi@ombold.dk
HAR DU SPØRGSMÅL?

Emilie Løvendorf, Studentermedarbejder kommunikation

Mail: emilie@ombold.dk
HAR DU SPØRGSMÅL?

Laura Tølløse, Studentermedarbejder administration

Mail: laura@ombold.dk

FODBOLD, FÆLLESSKAB
OG FORANDRING

OMBOLD er et landsdækkende fodboldfællesskab
for udsatte voksne og mennesker ramt af hjemløshed med plads
til alle uanset køn, alder og fodboldevner.