KONTAKT

Her finder du kontaktoplysninger på
medarbejdere i OMBOLDs sekretariat. 

OMBOLDS SEKRETARIAT

Martin S. Pedersen, Direktør

Telefon: (+45) 61 28 11 49
Mail: martin@ombold.dk

Camilla Aavang Poulsen, Projektchef

Telefon: (+45) 30 29 17 89
Mail: camilla@ombold.dk

Rikke Sparving, Aktivitetsansvarlig og landstræner

Telefon: (+45) 28 77 68 83
Mail: rikke@ombold.dk

Astrid Jakobsen, Projektleder

Telefon: (+45) 20 69 35 26
Mail: astrid@ombold.dk

Fie Biehl Rotheisen, Frivilligkoordinator

På barsel

Andreas Iversen, Idrætskonsulent

Telefon: (+45) 20 90 14 31
Mail: andreas@ombold.dk

Kasper Susaa, Kommunikationsansvarlig

Telefon: (+45) 51 35 91 60
Mail: kasper@ombold.dk

Siw Sylvester Kofoed, Projektleder

Telefon: (+45) 20 71 26 49
Mail: siw@ombold.dk

Sander Hartmand, Frivilligkoordinator

Telefon: (+45) 27 21 86 09
Mail: sander@ombold.dk

Anders Bjørn Gilsaa, Projektleder

Mail: anders@ombold.dk

Temmi Dencker Vesterberg, Træner

Mail: temmi@ombold.dk

Troels Didia Balling, Træner

Mail: troels@ombold.dk

Siri Vassard Jensen, Studentermedarbejder

Mail: siri@ombold.dk

FODBOLD, FÆLLESSKAB
OG FORANDRING

OMBOLD er et landsdækkende fodboldfællesskab
for udsatte voksne og mennesker ramt af hjemløshed med plads
til alle uanset køn, alder og fodboldevner.