KONTAKT

Her finder du kontaktoplysninger på
medarbejdere i OMBOLDs sekretariat. 

OMBOLDS SEKRETARIAT

Martin S. Pedersen, Direktør

T: 61 28 11 49
M: martin@ombold.dk

Camilla Aavang Poulsen, Projektchef

T: 30 29 17 89
M: camilla@ombold.dk

Rikke Sparving, Aktivitetsansvarlig og landstræner

T: 28 77 68 83
M: rikke@ombold.dk

Astrid Jakobsen, Projektleder

T: 20 69 35 26
M: astrid@ombold.dk

Fie Biehl Rotheisen, Frivilligkoordinator

På barsel

Andreas Iversen, Idrætskonsulent

T: 20 90 14 31
M: andreas@ombold.dk

Kasper Susaa, Kommunikations-ansvarlig

T: 51 35 91 60
M: kasper@ombold.dk

Siw Sylvester Kofoed, Projektleder

T: 20 71 26 49
M: siw@ombold.dk

Sander Hartmand, Frivilligkoordinator

T: 27 21 86 09
M: sander@ombold.dk

Anders Bjørn Gilsaa, Projektleder

T: 42 23 18 16
M: anders@ombold.dk

Temmi Dencker Vesterberg, Træner

M: temmi@ombold.dk

Troels Didia Balling, Træner

T: 50 42 93 60 M: troels@ombold.dk

Siri Vassard Jensen, Studenter-medarbejder

M: siri@ombold.dk

Anders Hald, Stævneansvarlig

T: 25 11 55 40 M: andersh@ombold.dk

Maria Bargholz, Økonomi- medarbejder

Mail: maria@ombold.dk

FODBOLD, FÆLLESSKAB
OG FORANDRING

OMBOLD er et landsdækkende fodboldfællesskab
for udsatte voksne og mennesker ramt af hjemløshed med plads
til alle uanset køn, alder og fodboldevner.