Hvis du har spørgsmål, forslag eller vil høre mere om OMBOLDs arbejde, kan du kontakte os på ombold@ombold.dk. Kontaktoplysninger på medarbejdere ser du herunder. (Hvis du vil vide, hvem der er hvem, kan du se det her)

MARTIN S. PEDERSEN, direktør
Martin@ombold.dk Tlf.61281149

THOMAS HYE-KNUDSEN, frivilligkoordinator, seniorkonsulent
Thomas@ombold.dk Tlf. 60860468

RIKKE SPARVING, landstræner og idrætskonsulent
Rikke@ombold.dk Tlf. 28776883

ASTRID JAKOBSEN, foreningskonsulent (på barsel)
Astrid@ombold.dk Tlf. 20954923

AXEL NORDQVIST DE BAAN, kommunikations- og evalueringskonsulent
Axel@ombold.dk Tlf. 50934673

FLEMMING WEIEN, foreningskonsulent
Flemming@ombold.dk Tlf. 22188298

Vi har sekretariat på Kofoeds Skole i København

Kofoeds Skole
Holmbladsgade 120
2300 København S