Sekretariat

MARTIN S. PEDERSEN

Martin@ombold.dk Tlf.61281149

martin_beskaaret

Sekretariatsleder.
#Dagligdrift #Fundraising #Økonomi #Udvikling #Kommunikation #Socialemedier

LENE KNUDTZEN

Lene@ombold.dk Tlf. 61287229

lene_beskaaret

Projektchef
#AlleProjekter #Stævner #Foreninger #DM #Workshops #Udvikling #Internationaltsamarbejde #Landshold #Asfaltliga

THOMAS HYE-KNUDSEN

Thomas@ombold.dk Tlf. 60860468

thomas_beskaaret

Projektleder Asfaltligaen
#Kommunikation #Idemager #Asfaltliga #Udvikling #Founder #Grundlæggeren

TEA SYLVEST

Tea@ombold.dk Tlf. 26148454

Tea Sylvest, OMBOLD

Dokumentation og viden
#Dokumentation #Kommunikation #Evaluering #Systemer #Hjemmeside #Dommerbord #Turneringsplaner

RIKKE SPARVING

Rikke@ombold.dk Tlf. 28776883

Skærmbillede 2016-08-30 kl. 09.20.39

Landstræner/idrætskonsulent
#Hjemløselandsholdet #Træner #Stævner #Asfaltligakoordinator #Uddannelse #OpsøgendeArbejde

TIM MØLLER-BUUS

tim_beskaaret

Landstræner
#TrænerKbh #Dommer #Fodboldnørd #Uddannelse #Landshold

KRISTIAN VINCENTS

Kristian@ombold.dk Tlf. 26117382

Kristian_beskaaret

Idrætskonsulent
#OMBOLDUng #Stævner #OpsøgendeArbejde #KøbenhavnerTræner #Dommer

ASTRID JAKOBSEN

Astrid@ombold.dk Tlf. 20954923

Astrid

Foreningskonsulent
#Foreninger #Fodboldspiller #Træninger

JENS TAGE

Jens@ombold.dk

jens

Administrationsmedarbejder
#Økonomi #Økonomi #Økonomi

MERETE NORDENTOFT

Bestyrelsesformand
Professor i psykiatri, overlæge, ph.d. og Master of Public Health

NIELS NEERGAARD

Næstformand
Adm. direktør FG (Forenede Gruppeliv A/S)

LYKKE FRIIS

Bestyrelsesmedlem
Prorektor for Københavns Universitet. Fhv. klima- og energiminister 2009-2011

FRITS AHLSTRØM

Bestyrelsesmedlem
Fhv. mediedirektør og pressechef UEFA

JONAS LINDHOLM

Bestyrelsesmedlem
Generalsekretær for Red Barnet

JIM STJERNE

Bestyrelsesmedlem
Tidligere generalsekretær hos DBU

LENE KNUDTZEN

Medarbejderrepræsentant