Sekretariat

MARTIN S. PEDERSEN

Martin@ombold.dk Tlf.61281149

martin_beskaaret

Sekretariatsleder.
#Dagligdrift #Fundraising #Økonomi #Udvikling #Kommunikation #Socialemedier

LENE KNUDTZEN

Lene@ombold.dk Tlf. 61287229

lene_beskaaret

Projektchef
#AlleProjekter #Stævner #Foreninger #DM #Workshops #Udvikling #Internationaltsamarbejde #Landshold #Asfaltliga

TEA SYLVEST

Tea@ombold.dk Tlf. 26148454

Tea Sylvest, OMBOLD

Dokumentation og viden
#Dokumentation #Kommunikation #Evaluering #Systemer #Hjemmeside #Dommerbord #Turneringsplaner

THOMAS HYE-KNUDSEN

Thomas@ombold.dk Tlf. 60860468

thomas_beskaaret

Seniorkonsulent
#Mikrofundraising #Frivilligkoordinator #Grundlæggeren #Projektudvikling #Founder #PR/Markedsføring#Kommunikation

RIKKE SPARVING

Rikke@ombold.dk Tlf. 28776883

Skærmbillede 2016-08-30 kl. 09.20.39

Landstræner/idrætskonsulent
#Hjemløselandsholdet #Træner #Stævner #Asfaltligakoordinator #Uddannelse #OpsøgendeArbejde

ASTRID JAKOBSEN

Astrid@ombold.dk Tlf. 20954923

Astrid

Foreningskonsulent
#Foreninger #Fodboldspiller #Træninger

TIM MØLLER-BUUS

tim_beskaaret

Landstræner
#TrænerKbh #Dommer #Fodboldnørd #Uddannelse #Landshold

JENS TAGE

Jens@ombold.dk

jens

Administrationsmedarbejder
#Økonomi #Økonomi #Økonomi

MERETE NORDENTOFT

Bestyrelsesformand
Professor i psykiatri, overlæge, ph.d. og Master of Public Health

NIELS NEERGAARD

Næstformand
Adm. direktør FG (Forenede Gruppeliv A/S)

LYKKE FRIIS

Bestyrelsesmedlem
Udenrigskorrespondent i Berlin for Berlingske Tidende. Klima- og energiminister 2009-2011.

FRITS AHLSTRØM

Bestyrelsesmedlem
Fhv. mediedirektør og pressechef UEFA

JONAS LINDHOLM

Bestyrelsesmedlem
Privatperson, tidligere generalsekretær For Red Barnet

JIM STJERNE

Bestyrelsesmedlem
Tidligere generalsekretær hos DBU

LENE KNUDTZEN

Medarbejderrepræsentant

MORTEN BØDSKOV

Bestyrelsesmedlem

Medlem af Folketinget for Socialdemokratiet