Sekretariat

MARTIN S. PEDERSEN

Martin@ombold.dk Tlf.61281149

martin_beskaaret

Sekretariatsleder.
#Dagligdrift #Fundraising #Økonomi #Udvikling #Kommunikation #Socialemedier

LENE KNUDTZEN

Lene@ombold.dk Tlf. 61287229

lene_beskaaret

Projektchef
#AlleProjekter  #Workshops #Udvikling #Internationalt samarbejde #Landshold #Asfaltliga

AXEL NORDQVIST DE BAAN

Axel@ombold.dk Tlf. 50934673

axel

Dokumentation og viden
#Dokumentation #Kommunikation #Evaluering #Hjemmeside

THOMAS HYE-KNUDSEN

Thomas@ombold.dk Tlf. 60860468

thomas_beskaaret

Seniorkonsulent
#Mikrofundraising #Frivilligkoordinator #Grundlæggeren
#Projektudvikling #Founder
#PR/Markedsføring#Kommunikation

RIKKE SPARVING

Rikke@ombold.dk Tlf. 28776883

Skærmbillede 2016-08-30 kl. 09.20.39

Landstræner/idrætskonsulent
#Hjemløselandsholdet #Træner #Uddannelse #Opsøgende arbejde

ASTRID JAKOBSEN

Astrid@ombold.dk Tlf. 20954923

Astrid

Foreningskonsulent
#Stævner #Foreninger #DM#Fodboldspiller #Træninger

TIM MØLLER-BUUS

tim_beskaaret

Landstræner
#TrænerKbh #Dommer #Fodboldnørd #Uddannelse #Landshold

JONAS KEIDING LINDHOLM

Bestyrelsesformand
Direktør for tænketanken Mandag Morgen

NIELS NEERGAARD

Næstformand
Adm. direktør FG (Forenede Gruppeliv A/S)

LYKKE FRIIS

Bestyrelsesmedlem
Udenrigskorrespondent i Berlin for Berlingske Tidende. Klima- og energiminister 2009-2011.

FRITS AHLSTRØM

Bestyrelsesmedlem
Fhv. mediedirektør og pressechef UEFA

MERETE NORDENTOFT

Bestyrelsesmedlem
 Overlæge, ph.d., MPH, dr.med., speciallæge i psykiatri. Professor, Psykiatrisk Center København.

JIM STJERNE

Bestyrelsesmedlem
Tidligere generalsekretær hos DBU

LENE KNUDTZEN

Medarbejderrepræsentant

MORTEN BØDSKOV

Bestyrelsesmedlem

Medlem af Folketinget for Socialdemokratiet