Hvis du har spørgsmål, forslag eller vil høre mere om OMBOLDs arbejde, kan du kontakte os på ombold@ombold.dk. Kontaktoplysninger på medarbejdere ser du herunder. (Hvis du vil vide, hvem der er hvem, kan du se det her)

MARTIN SVEND PEDERSEN, direktør
Martin@ombold.dk Tlf.61 28 11 49

RIKKE SPARVING, landstræner og projektleder
Rikke@ombold.dk Tlf. 28 77 68 83

CAMILLA AAVANG POULSEN, projektchef
Camilla@ombold.dk Tlf. 30 29 17 89

TIM MØLLER BUUS, landstræner

ASTRID JAKOBSEN, foreningskonsulent (på barsel)
Astrid@ombold.dk Tlf. 20 95 49 23

FIE BIEHL ROTHEISEN, konsulent med ansvar for frivillighed
Fie@ombold.dk Tlf. 20 90 18 36

ANDREAS IVERSEN, idrætskonsulent
Andreas@ombold.dk Tlf. 20 90 14 31

FLEMMING WEIEN, idrætskonsulent
Flemming@ombold.dk Tlf. 22 18 82 98

Vi har sekretariat på Kofoeds Skole i København

Kofoeds Skole
Holmbladsgade 120
2300 København S