Sekretariat

MARTIN S. PEDERSEN

Martin@ombold.dk
Tlf. 61 28 11 49

martin_beskaaret

Direktør
#Dagligdrift #Fundraising #Økonomi #Udvikling #Kommunikation #Socialemedier

JØRGEN THOMASSEN HYBLER

Joergen@ombold.dk
Tlf. 53 35 58 53

Anmærkning 2020-02-11 133454

Marketing- og kommunikationsansvarlig
#Partnerskaber #Kommunikation #Sponsorcup #SoMe #Ambassadører

FIE BIEHL ROTHEISEN

Fie@ombold.dk
Tlf. 20 90 18 36

Anmærkning 2020-02-11 133454

Konsulent med fokus på frivillighed
#Frivillige #AsfaltLiga #Fodboldspiller #Træninger

ASTRID JAKOBSEN

Astrid@ombold.dk Tlf. 2069 3526

Astrid

Foreningskonsulent 
#Stævner #Foreninger #DM#Fodboldspiller #Træninger

RIKKE SPARVING

Rikke@ombold.dk Tlf. 28 77 68 83

Skærmbillede 2016-08-30 kl. 09.20.39

Landstræner og projektleder
#Hjemløselandsholdet #Træner #Uddannelse #Opsøgende arbejde #ModNyeMål #OMBOLDLokalt

CAMILLA AAVANG POULSEN

Camilla@ombold.dk Tlf. 30 29 17 89

Anmærkning 2020-02-11 133454

Projektchef
#Projektledelse #AsfaltLiga #Økonomi #Udvikling

TIM MØLLER-BUUS

ombold@ombold.dk

tim_beskaaret

Landstræner
#TrænerKbh #Dommer #Fodboldnørd #Uddannelse #Landshold

ANDREAS IVERSEN

Andreas@ombold.dk Tlf. 20 90 14 31

Anmærkning 2020-02-11 133454

Idrætskonsulent
#Stævner #Foreninger #DM#Fodboldspiller #Træninger

Bestyrelse

JONAS KEIDING LINDHOLM

Jonas K. Lindholm profilfoto

Bestyrelsesformand
Direktør for tænketanken Mandag Morgen

NIELS NEERGAARD

Master QEP - Master Qualified European Photographer
sqm>photo-dk

Næstformand
Adm. direktør FG (Forenede Gruppeliv A/S)

LYKKE FRIIS

Lykke Friis

Bestyrelsesmedlem
Direktør for Tænketanken Europa

FRITS AHLSTRØM

Portrait - Frits Ahlstrøm

Bestyrelsesmedlem
Fhv. mediedirektør og pressechef UEFA

HELLE ØSTERGAARD

Direktør for Mary Fonden Helle Østergaard, fotograferet i anledningen af sin 50 års fødselsdag 2019.

Bestyrelsesmedlem
Direktør for Maryfonden. Cand.merc. i international virksomhedsøkonomi

JIM STJERNE

Jim Stjerne

Bestyrelsesmedlem
Tidligere generalsekretær hos DBU

RIKKE SPARVING

Skærmbillede 2016-08-30 kl. 09.20.39

Bestyrelsesmedlem
Medarbejderrepræsentant

MIKAEL OVERGAARD

Mikael Overgaard

Bestyrelsesmedlem
Manager for kommercielle rettigheder i Divisionsforeningen

CAMILLA ANDERSEN

Camilla Andersen

Bestyrelsesmedlem
Direktør i Travelsense. Tidligere Håndboldlandsholdet samt bestyrelsesmedlem i Team Danmark og Anti Doping Danmark